Омологація шин®️

Омологація шин – це підбір виробником комплекту шин під певну модель автомобіля таким чином, щоб вони відповідали технічним характеристикам машини і забезпечували максимально можливі показники при водінні.
  ✔️Як протікає омологація шин?
Цей процес відбувається в кілька стадій:
  1.Створення проекту шини. Позначення характеристик автомобіля, визначення розміру і майбутніх динамічних показників автопокришки. Наприклад, установка високого швидкісного індексу колеса для спортивного автомобіля.
2.Створення фізичної моделі автомобільного колеса.
  3.Проходження тесту, за результатами якого оцінюється відповідність створеної шини конкретної моделі автомобіля.
Омологація займає два-три роки, що говорить про те, що виробники автомобілів в курсі майбутніх моделей шин задовго до їх випуску.
  ✔️Які умови адаптації шини до автомобіля?
Велика кількість виробників автомобільних шин наносять на свою продукцію маркування, яке говорить про відповідність автопокришки технічними характеристиками конкретної машини. Щоб цього досягнути, виробники нерідко створюють відмінну від попередньої продукції автомобільну шину. Від попередників вона може відрізнятися складом гуми, малюнком протектора і конструкцією. Автомобільний виробник дає згоду на нанесення маркування тільки в тому випадку, якщо шина пройшла тест в реальних умовах. Результатом тестування повинні бути досягнуті за допомогою шин високі характеристики автомобіля.
  ✔️Яка від омологації користь власнику автомобіля?
Купуючи омологовані шини, водій може бути впевнений, що вони дозволять його автомобілю проявити закладений в нього технічний потенціал. Машина зможе тривалий час витримувати високі навантаження, безпечно доставляючи своїх пасажирів з точки А в точку Б. Марковані колеса відповідають налаштуванням підвіски автомобіля, для якого вони створені, тому створюють оптимальні показники пробігу, на відміну від автопокришок зі стандартними характеристиками.
  ✔️Чи можуть бути негативні сторони омологованих шин?
Негативні моменти рідкісні і тільки у випадках, коли шина з таким маркуванням експлуатується на автомобілі, для якого не призначена.

vin