Кондиціонер в холодну пору

Кондиціонер в холодну пору
  Зима наближається, тому вирішили розповісти Вам 5 помилкових переконань про кондиціонер взимку.
   Отож, взимку і так холодно, але кондиціонер вмикати треба.
  Довге «безробіття» для автомобільних кондиціонерів шкідливе. Вузли агрегату потребують змащування. Під час простою масляна плівка зникає, і деталі без неї починають псуватися. Крім того, при включенні після зими кондиціонер якийсь час працюватиме без змащення. Буде і підвищене тертя, і утворення дрібних частинок зносу.
   Помилка 1: кондиціонер взимку не потрібен.
  ▪️Взимку і без кондиціонера холодно, але краще за нього ніщо не справляється з запотіванням вікон без електричного обігріву. Використовувати при цьому кондиціонер потрібно в режимі замкнутої циркуляції. Тоді він буде брати більш-менш тепле повітря з салону, осушувати його і обдувати вологе скло.
   Помилка 2: для змащення кондиціонер достатньо запускати взимку декілька разів.
  ▪️Включати кондиціонер в машині взимку рекомендується мінімум раз на місяць. Але краще робити це кожні два-три тижні. Щоб агрегат запустився, відчувши «зайве» тепло, повітря в салоні потрібно прогріти, а потім запустити кондиціонер.
   Помилка 3: працюючи взимку, кондиціонер ламається.
  ▪️У морози тиск фреону в системі падає. В результаті нестачі обсягу газу кондиціонер перестає працювати. Щоб він знову став запускатися, його досить дозаправити. До слова, щороку навіть з справної системи випаровується близько 10% фреону. Тому рекомендується дозаправляти кондиціонери машин приблизно раз в декілька років.
   Помилка 4: кондиціонер не потрібно готувати до зими.
  ▪️Перед зимою необхідно робити свого роду «генеральне прибирання». Якщо обійтися без нього, то в тому пилу, що залишився з літа заведуться малоприємні бактерії і грибки, які згодом попадуть в салон.
   Помилка 5: антисептичного спрею достатньо.
  ▪️Спеціальні спреї для очищення кондиціонерів – це скоріше профілактичний захід, так як стежити потрібно не тільки за чистотою поверхонь і повітропроводів. Дуже важливо, особливо перед зимою, чистити дренажний отвір випаровувача, через який конденсат виливається на дорогу. Якщо воно засмічене, то волога на виході може швидко замерзнути. І тоді конденсат може потекти в салон.
   Чистити дренаж достатньо раз на рік або в два.
  А ви про це знали?
   Як саме обслуговуєте Ви свій кондиціонер?

vin